folie na displej, lomografické fotoaparáty, LENSBABY, redukce pro objektivy, mezikroužky, CPL FILTRY, USB mikroskopy, LOMO, makrosáňky, časovací spouště, úhlové hledáčky, studiové stativy, adaptéry, odrazné desky, přídavné světlo, NABÍJEČKY, akumulátory pro fotoaparáty, GPS pro fotoaparáty, sluneční clony, CLOSE UP, reverzní kroužky, video kabely, DIFUZERY PRO BLESKY, bezdrátové ovladače, fotografické stativy, BATTERY GRIPY, fotografické blesky, očnice pro fotoaparáty, studiová světla, CAMERA RIG, softboxy, odrazné deštníky, odpalovače, expozimetry, stereo mikrofony pro DSLR, poruh na fotoaparát, FOTO BATOHY, pro COKIN, objektivy pro telefony, dárky pro fotografy, termohrnečky jako objektiv

 

 

Fotky OSTRAVY, jak ji neznate!

 

 

 

 

www.photohyka.eu

Průkazové foto Praha.cz

profotoatelier.cz

e-mobiles.cz

powerdiag.cz


ATELIÉR-TISK FOTOGRAFIÍ » Fotoateliér

NABÍDKA FOTOATELIÉRU:

V našich prostorách Vám zhotovíme kromě průkazové fotografie také portrétové fotografie všeho druhu.

Pořízené snímky si u nás můžete rovnou nechat vytisknout v různé velikosti, nebo si objednat potisk dárkových předmětů.

V neposlední řadě nabízíme i produktové fotografie pro internetové obchody, od nejdrobnějších předmětů až po zboží větších rozměrů.

Domluvíte se u nás také na focení v exteriérech a na akcích jako jsou svatby, plesy, společenské oslavy, prezentace atd.

 

CENÍK FOTOATELIÉRU:

Ceny fotografování se pohybují přibližně od 400.-Kč za hodinu.

Cena se určuje dle náročnosti a délky časového rozpětí jednoho fotografování. V případě grafických úprav se taxa za hodinu pohybuje ve stejném rozmezí.

 

KONTAKTY, DOTAZY...

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně focení, nebo si chcete domluvit termín fotografování, kontaktujte nás na fotoatelier@profotak.cz nebo 775 481 993.